WEBOVÁ STRÁNKAHANNY WIMMER

Brněnská fotografka, kreativní tématické portréty

Hanna Wimmer je portrétní fotografka působící v Brně, která se zabývá zejména kreativní portrétní fotografickou tvorbou pod vlastní značkou Lilith's Eye. Její tvorba se zabývá zejména nevšedními tématy, přes jemnou a romantickou pohádkovou fantasy tématiku až po energetická sportovní či alternativní témata s výraznějšími světelnými efekty. Hlavními znaky její tvorby jsou záliba v sytějších odstínech barev a zpracování fotografií se snahou v nich zachytit jejich obsah prostřednictvím jejich emoce či příběhu.

 

FOTOGRAFICKÉ SLUŽBY

 

PORTFOLIO

 

REFERENCE

Moc děkuji za skvělé focení, vše probíhalo skvěle od komunikace až po focení a fotky jsou nádherný :-)

Štěpánka C.

Hanička je opravdu profesionál na svém místě. Je příjemná, usměvavá. Focení jsem si moc užila. Má skvělé nápady a dokáže půjčit i kostýmy na focení, což je za mě velké plus. Určitě budu ráda spolupracovat i v budoucnu:) Všem vřele doporučuju.

Klára N.

"Mám jen tu nejlepší zkušenost, i když bylo focení domlouvané jen pár dní předem, všechno bylo skvěle promyšlené a fotky vyšly moc pěkně. Určitě fotografku doporučuji a těším se na případnou další spolupráci."

Arianna F.

Perfektní komunikace, nádherné fotky, profesionální práce. Při focení umí upozornit, pokud zrovna nejste ve "spravné póze" . ❤ Jsem maximálně spokojená a těším se na další spolupráci. Můžu všem vřele doporučit.

Valerie R.

Focení s Hankou jsem vyhrála a jelikož to byla moje v podstatě první taková zkušenost, tak jsem byla trochu nejistá. Ale Hanka je profesionál na svém místě, od perfektní domluvy na všech detailech v poště, přes focení (včetně instrukcí během focení) až po postprodukci. Jsem moc spokojená a rozhodně doporučuju.

Markéta M.

 

KONTAKT

Další fotografickou tvorbu Hanny Wimmer můžete sledovat i na Facebooku či Instagramu.

 

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
Nejlepším způsobem, jak dát o sobě vědět, je prostřednictvím zprávy na Facebookovou stránku.
Nemáte-li FB účet, můžete použít formulář níže:

 

 

© 2023 by THE LOOK STUDIO. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now